Medivon Termometr bezdotykowy tb-08 (5902315590021). Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: MEDIVON
  • Kategoria: Termometry

Termometr bezdotykowy Medivon Model: TB-08 W pakiecie: - Termometr bezdotykowy TB-08 - Instrukcja obsługi. Korzystny dobór dla rodziców Termomometr bezdotykowy MEDIVON TB-08 pozostał wyprodukowany z myślą o rodzicach.

Jest w pełni bezszelestny w użyciu i nie zakłóca snu dziecka. Pomiar temperatury trwa wyłącznie jedną sekundę. Nie trzeba ponadto przykładać żadnych zimnych składników do ciała - pomiaru dokonuje się przy pomocy podczerwieni z odległosci 5-15 cm.

Bezpieczne korzystanie TB-08 jest całkowicie bezpieczny i prosty w użyciu. Choćby dla osób starszych - termometr ma prosty i czytelny , a także intuicyjną obsługę. Innowacyjna technika Najwyższa pora zamienić stare termometry, które wypełnione są niezwykle toksyczną dla człowieka rtęcią - na te nowe bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nie musisz już męczyć się żeby odczytać temperaturę swoją czy własnych pociech. Wystarczy kilka sekund i uzyskujesz dokładny wynik. Zostaniesz w dodatku poinformowani alarmem gdy mierzona temperatura przekroczy 38 poziomów Celsjusza.

rewelacyjna temperatura Dzięki naszemu urządzeniu możesz ponadto bezproblemowo zmierzyć temperature przedmiotów. Wystarczy zmienić tryb pracy na trafny i błyskawicznie skontrolujesz temperaturę wody czy butelki z mlekiem.

Pomiary wyświetlane są w °C lub °F. Termometr MEDIVON ma podświetlany, cyfrowy i pamięć do zapisu ostatnich 32 pomiarów. Zmierzysz temperaturę choćby w nocy....

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Termometry